Script-PHP.Ro
Găzduire gratuită - Versiune printabilă

+- Script-PHP.Ro (https://script-php.ro)
+-- Forum: ZONA WEB (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=85)
+--- Forum: Gazduire (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=87)
+--- Subiect: Găzduire gratuită (/showthread.php?tid=294)

Pagini: 1 2 3 4


RE: Găzduire gratuită - [ LeXuS ] - 13/02/2017

You are not allowed to view links. Register or Login to view. ce plan ai de aici?


RE: Găzduire gratuită - MIHAI - 13/02/2017

Interesant, sper sa nu-mi dispara site-ul in 2, 3 zile ca te iau de ciuf! :)


RE: Găzduire gratuită - Bogdan - 13/02/2017

nu dispare nimic


RE: Găzduire gratuită - LXS - 14/02/2017

(13/02/2017, 14:45:45)Bogdan a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.da am zis ca revin cu licenta whcms
da am reseller si ofer gratis la cei care nu vor sa cumpere punct ;) eu ies in pierdere nu tu

mai baiatule, intelegem ca vrei sa faci un pui de bine, insa nu ademeni oamenii pe o chestie nesigura ! 
sa zicem ca Ion are 10 site-uri. le gazduieste la tine, muta baze de date, face 40 de email-uri, setari chestii, 
zile si zile pierdute pe ceva host moca.
dupa 3 luni de configurari intense etc. se trezeste ca nu mai are acces la cont, site-uri, baze de date.
de ce?
pentru ca nu imi garanteaza nimeni stabilitatea intr-un asemenea cont !
asa poate patii oricine, chit ca are un site wap sau 10 !


RE: Găzduire gratuită - Bogdan - 14/02/2017

nustiu ce te doare pe tine ?
eu dau gazduire moaca sa nu mai plateasca , da am reseller eu pierd banii nu tu . nustiu ce te doare sunt care nu cumpara azduire si cauta free ce toti sunt ca tine cu bani :)


RE: Găzduire gratuită - Luc - 15/02/2017

(14/02/2017, 03:09:37)LXS a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.mai baiatule, intelegem ca vrei sa faci un pui de bine, insa nu ademeni oamenii pe o chestie nesigura ! 
sa zicem ca Ion are 10 site-uri. le gazduieste la tine, muta baze de date, face 40 de email-uri, setari chestii, 
zile si zile pierdute pe ceva host moca.
dupa 3 luni de configurari intense etc. se trezeste ca nu mai are acces la cont, site-uri, baze de date.
de ce?
pentru ca nu imi garanteaza nimeni stabilitatea intr-un asemenea cont !
asa poate patii oricine, chit ca are un site wap sau 10 !

Prea multa drama in raspunsurile tale. Aparte de toate astea, OP a subliniat pe undeva ca el ofera gazduire gratis pentru cei care vor sa testeze cate ceva. Plus ca niciun om intreg la minte nu gazduieste 10 site-uri pe gazduire gratis, si ma refer la domenii si scripturi premium. Deci cred ca exagerezi putin.


RE: Găzduire gratuită - 2017 - 24/02/2017

suspendat :)


RE: Găzduire gratuită - MIHAI - 24/02/2017

Sa ma cac pe gazduirea ta ba, bulangiule! Cum pula mea imi mai recuperez scriptul? :-)


RE: Găzduire gratuită - 2017 - 24/02/2017

bine a zis lexus


RE: Găzduire gratuită - dikapryo - 24/02/2017

Te doare p...a cu gazduirea ta ai vrut sa te dai si tu mare dar pana la urma tea.u fu.. si pe tine aia lol