Script-PHP.Ro
[VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - Versiune printabilă

+- Script-PHP.Ro (https://script-php.ro)
+-- Forum: ZONA WEB (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=85)
+--- Forum: Scripturi (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=88)
+--- Subiect: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader (/showthread.php?tid=462)

Pagini: 1 2


[VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - cotos93 - 19/06/2017

Vand script Trilulilu Downloader si YouTube convertor Mp3

- Design responsiv (compatibil cu calculator si mobil)
- Trilulilu - poti cauta melodia preferata cat si videoclipul, cautarile se fac pe 3 criteri , recente, relevante si tari , selectant din ce categorie doresti MUZICA sau VIDEO
- Rapiditate la descarcare, se adauga in coada numele site-ului tau la melodie cat si la videoclip-ul descarcat
- Posibilitate modificare pentru cei interesati de script (ultima melodie descarcata, top melodii descarcate, top cautari etc.)

- YouTube Convertor Mp3
- Doua servere de descarcare 
- Cautari recente
- Posibilitate modificare pentru cei interesati de script (ultima melodie descarcata, top melodii descarcate, top cautari etc.)

DEMO : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Pret : 50 euro cum e in DEMO !
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - Luc - 19/06/2017

smecher script si pret foarte bun. daca o sa am timp si de un site de muzica cred ca il voi cumpara


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - YoYo - 19/06/2017

Offtopic: "Ultimile.. " :-w ma racaie .. Corecteaza ..


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - pr3d4t0r - 19/06/2017

You are not allowed to view links. Register or Login to view. ;)


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - cotos93 - 19/06/2017

(19/06/2017, 15:49:04)YoYo a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Offtopic: "Ultimile.. " :-w ma racaie .. Corecteaza ..

Corect, imi cer scuze pentru greseala !

(19/06/2017, 13:52:07)Luc a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.smecher script si pret foarte bun. daca o sa am timp si de un site de muzica cred ca il voi cumpara

Nu trebuie sa te ocupi de el, isi face treaba singur !

(19/06/2017, 16:26:54)pr3d4t0r a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view. ;)

Ai nimerit un link care nu ti-a mers si te-ai gandit sa-l postezi ! De curiozitate ai intrat sa verifici pe site-ul official sa vezi daca acel clip sau acea melodie functioneaza ?


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - pr3d4t0r - 20/06/2017

Acea melodie functioneaza pe siteul oficial!

As vrea sa folosesc si eu acel css pentru scriptul meu youtube downloader, se poate?


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - cotos93 - 20/06/2017

(20/06/2017, 05:28:32)pr3d4t0r a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Acea melodie functioneaza pe siteul oficial!

As vrea sa folosesc si eu acel css pentru scriptul meu youtube downloader, se poate?

Mi-e greu sa cred ! Te rog las link-ul de pe site-ul meu ! Unde nu merge sa verific și eu ! Mulțumesc !


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - co7os - 04/11/2017

(19/06/2017, 13:52:07)Luc a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.smecher script si pret foarte bun. daca o sa am timp si de un site de muzica cred ca il voi cumpara

Ce ziceai ?! Daca o sa ai timp, eu am creat site-ul doar pentru demo pentru a vinde scriptul si uite ce impact a avut :)) 53k unici ieri !


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - Luc - 04/11/2017

(04/11/2017, 15:02:23)co7os a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(19/06/2017, 13:52:07)Luc a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.smecher script si pret foarte bun. daca o sa am timp si de un site de muzica cred ca il voi cumpara

Ce ziceai ?! Daca o sa ai timp, eu am creat site-ul doar pentru demo pentru a vinde scriptul si uite ce impact a avut :)) 53k unici ieri !

am vazut ca face treaba, dar nu trilu face treaba ci youtube plus alea cateva sute mii de backlinks ;), da-i sa fiarba si nu vinde site-ul. Bafta.


RE: [VAND] Script Trilu & Youtube Downloader - ptdb - 04/11/2017

Cea mai buna grebla de pe net. /guta Doar ca la youtube dureaza un pic pana se descarc melodia.