Script-PHP.Ro
Salutare ! Ajutor ! - Versiune printabilă

+- Script-PHP.Ro (https://script-php.ro)
+-- Forum: ZONA WEB (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=85)
+--- Forum: Scripturi (https://script-php.ro/forumdisplay.php?fid=88)
+--- Subiect: Salutare ! Ajutor ! (/showthread.php?tid=474)

Pagini: 1 2


Salutare ! Ajutor ! - Mr.Juv3 - 15/08/2017

Care imi poate oferi si mie un script de download trilulilu "gratis" sau dau la schimb scriptul de pe You are not allowed to view links. Register or Login to view. ! ?


RE: Salutare ! Ajutor ! - Tero - 16/08/2017

Nu stiu daca te va ajuta cineva "gratis", voi in ziua de astazi vreti totul pe tava.

P.S.: Scriptul actual de pe site-ul You are not allowed to view links. Register or Login to view. exista deja pe internet gratuit. (SongCharts)


RE: Salutare ! Ajutor ! - Mr.Juv3 - 16/08/2017

(16/08/2017, 07:32:49)Tero a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nu stiu daca te va ajuta cineva "gratis", voi in ziua de astazi vreti totul pe tava.

P.S.: Scriptul actual de pe site-ul You are not allowed to view links. Register or Login to view. exista deja pe internet gratuit. (SongCharts)

Tero de aia am scris "gratis" pentru ca stiam ca o sa scri tu :p , glumesc !
nu vreau totul pe tava dar nici nu mi se pare corect sa dau bani pe ceva supraevaluat !


RE: Salutare ! Ajutor ! - [ LeXuS ] - 16/08/2017

daca nu vrei sa dai bani, de ce nu iti faci singur .s.
@Pff


RE: Salutare ! Ajutor ! - SNIPE - 16/08/2017

poftim: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Demo: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Este posibil sa fie nulled, nu l-am testat... dar daca e ca cel de pe boomza atunci cred ca e de ajuns. Bafta.


RE: Salutare ! Ajutor ! - Mr.Juv3 - 17/08/2017

(16/08/2017, 22:15:21)SNIPE a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.poftim: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Demo: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Este posibil sa fie nulled, nu l-am testat... dar daca e ca cel de pe boomza atunci cred ca e de ajuns. Bafta.

snipe man eu vroiam un script de trilulilu download nu ala de pe boomzaca ala il am full


RE: Salutare ! Ajutor ! - [ LeXuS ] - 17/08/2017

(16/08/2017, 17:51:05)Mr.Juv3 a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(16/08/2017, 16:52:00)[ LeXuS ] a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.daca nu vrei sa dai bani, de ce nu iti faci singur .s.
@Pff

da lexus frate asa e , sti candva toti ati primit moka cate ceva si acum ce sa zic sunteti mari " programatori " si vreti bani pentru orice si daca bani cei cereti ar fi ok dar frate cand aud cate 200 sau 300 sau 100 de euro ma ia cu nervi tare, dar cum ziceam omul uita de unde pleaca !!!!


imi pare rau sa iti spun, dar nu ma cunosti ca sa stii daca am primit sau nu ceva 'moaca' :)
asa ca, daca vrei ceva bun, plateste, daca nu, pierde timpul si fa singur, sunt destule tutoriale php ca sa poti face si singur, numai sa te duca putin capul ...

si ... tu vrei script functional 100% gratis sa poti scoate bani de pe urma lui? nu se poate ...

una e sa ceri o functie ( atunci, da, o poti primi gratis ) si alta e sa ceri script intreg functional ... ai prins ideea nu?

in fine, asteapta scriptul gratis
@Pff


RE: Salutare ! Ajutor ! - Mr.Juv3 - 17/08/2017

(17/08/2017, 08:13:51)[ LeXuS ] a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(16/08/2017, 17:51:05)Mr.Juv3 a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(16/08/2017, 16:52:00)[ LeXuS ] a scris: You are not allowed to view links. Register or Login to view.daca nu vrei sa dai bani, de ce nu iti faci singur .s.
@Pff

da lexus frate asa e , sti candva toti ati primit moka cate ceva si acum ce sa zic sunteti mari " programatori " si vreti bani pentru orice si daca bani cei cereti ar fi ok dar frate cand aud cate 200 sau 300 sau 100 de euro ma ia cu nervi tare, dar cum ziceam omul uita de unde pleaca !!!!


imi pare rau sa iti spun, dar nu ma cunosti ca sa stii daca am primit sau nu ceva 'moaca' :)
asa ca, daca vrei ceva bun, plateste, daca nu, pierde timpul si fa singur, sunt destule tutoriale php ca sa poti face si singur, numai sa te duca putin capul ...

si ... tu vrei script functional 100% gratis sa poti scoate bani de pe urma lui? nu se poate ...

una e sa ceri o functie ( atunci, da, o poti primi gratis ) si alta e sa ceri script intreg functional ... ai prins ideea nu?

in fine, asteapta scriptul gratis
@Pff

lexus eu nu mam referit la tine boss dar daca te simti asta e !! imi pare rau sati spun da candva ai primit si tu cate ceva moka de la unu de la altu !! eu am cerut acum daca cineva are si vrea sa dea il da daca nu nu si nu am spus ca nu dau si bani dar nu sume dalea de nus cate sute de euro !! asa ca nu mai fiti atat de super atotstiutori si mari programatori ca nu sunteti frate , pentru ca daca erati nu va ocupati cu muzica si cu backlinkuri cumparate de la backlinks.com ! va ocupati la nivel mare unde faceati bani frumosi cu programarea !

si ce ma frusteaza tare de tot este ca eu am deschis acest post , si am cerut ceva si au si inceput mari webmasteri din romania sa imi scrie : ce vrei fara bani , fati singur , cauta pe net , bateti capul plmm !!

P.S care are si vrea sa imi dea ok , care nu abtinetiva va rog de la comentarii !!!


RE: Salutare ! Ajutor ! - [ LeXuS ] - 17/08/2017

Nu mai vorbi in plus ... Stii si tu ca am un site de muzica si gata, m.am limitat la el @Pff... Cand o sa faci macar 2% din site.ul meu de muzica, atunci sa comentezi, pana atunci taci in plm cu aerele astea ...
Nici nu stiu de ce imi bat capu aiurea cu castraveti care viseaza tot gratis.
Bafta la primit tot moaca :)


RE: Salutare ! Ajutor ! - fizkode - 18/08/2017

Juvel-ul asta vrea cam multe, se lauda cu alti ca ii face gratis si el cerseste pe aici gratis, plateste omul sa iti faca ceva daca ai nevoie, gaseste pe cineva care lucreaza bine si esti multumit de servicile oferite, sunt multi baieti care lucreaza bine aici, eu unul am fost multumit de ei!